(05.05.2020, 19:03)
  (01.05.2020, 13:31)
Registrácia do 6v6 ligy predĺžená do 03/05/2020 20:00!!
  (10.03.2020, 09:35)
+ Zmena v PO ELH štvrťfinále martinbac11 (HC Energie K. Vary) vs. Lilka1990 (HC Sparta Praha). Keďže tím Rytíři Kladno museli predčasne ukončiť svoju cestu, dávame šancu tímu HC Energie K. Vary. Veľa šťastia v zápasoch.
  (10.03.2020, 09:33)
Nový člen admin teamu - KRATOS_MC1! PS: všechno řešit s ním (soupisky, smazání zápasu, atd. atd.).
  (09.03.2020, 14:41)
Ahoj menthos64! Ide to, chces hrať?
tym menthos64
  (07.03.2020, 00:08)
Tak jak si u vedete chlapi ?
  (07.02.2020, 15:09)
Nový GM v NHL za tím Nashville Predators - Tony_Fitipaldi. GL v zápasoch.
  (02.02.2020, 15:08)
Nový GM v ELH za tím HC Verva Litvínov - Tony_Fitipaldi. GL v zápasoch.
  (22.01.2020, 10:02)
Nový GM v ELH za tím HC Sparta Praha - Lilka1990. Pepe sa ospravedlnil, že by nedával 2 ligy pri prestavbe domu, tak radšej v jednej skončil a Lilka1990 je dosť aktívny v NHL, preto dostal tím aj v ELH. Veľa šťastia v bojoch o Play-off.

Novinky - Dramatickou sérii mezi Colombusem a Ottawou rozhodl až šestý zápas, dál jde vítěz Metropolitní divize

Západní konference rovněž už zná prvního semifinalistu, který vzešel z dramatické série mezi Colombusem Blue Jackets, který vede AlfaSamec a Ottawou Senators, jež táhl ze střídačky Rg_alfic159. Tahle série, která dle očekávávní měla být vyrovnaná se rozhodla až v šestém zápase a postup urval vítěz Metropolitní divize.

Ottawa neměla, co ztratit a dle toho také do zápasu proti vítězi Metropolitní divize nastoupila. Výsledkem bylo už v 15. minutě vedení 4-1 a komfortnější vedení zkazilo senátorům jen snížení Atkinsona v samotném závěru první třetiny. Další dvacetiminutovku si však kanadský celek zcela podmanil a vyhrál ji 3-0 a navýšil tak své vedení o pět branek, což prakticky už znamenalo symbolické dohrávání třeti periody a konečný výsledek 8-3 s vedením v sérii 1-0

Colombus Blue Jackets (GM - AlfaSamec) vs. Ottawa Senators (GM - Rg_alfic159) 3:8 (2:4, 0:3, 1:1), stav série 0:1
11. Stenlund (Grigorenko), 20. Atkinson (Jenner, Texier),  52. Laine – 6. Norris (White, Reilly), 11. Dzingel (Anisimov, Zaitsev), 12. Dzingel (Zaitsev), 15. Dadonov (Brannstrom), 22. Stutzle (Tkachuk, Brown), 36. Norris (White, Dadonov), 39. Dzingel (Watson, Anisimov), 60. Tkachuk (Brown, Zaitsev)

Střely na branku: 15:25, Bez vyloučení.

Vstupenky na hokejové zápasy Ottawa Senators | HokejTour.cz

Diametrálně odlišné bylo druhé utkání hrané v Americe, když tentokráte sice skončila první třetina 1-1, ale ve druhé periodě čtyřikrát udeřili domácí, což událo jednoznačný ráz zápasu. Ottawa už se na nic nezmohla, ve třetí dvacetiminutovce dostala další dvě branky a Colombus srovnal stav série na 1-1.

Colombus Blue Jackets vs. Ottawa Senators 7:1 (1:1, 4.0, 2:0), stav série 1:1
2. Foligno (Jones, Roslovic), 21. Domi (Bjorkstrand), 25. Jenner (Jones, Werenski), 30. Nyquist (Bjorkstrand, Domi), 34. Domi (Laine, Nyquist), 54. Laine, 60. Atkinson (Jenner, Texier) – 18. Peca (Brown, Stutzle)

Střely na branku: 29:10, Vyloučení: 1:3, Využití: 2:0.

I ve třetím zápase byla první třetina s konečný stavem 1-1 a opět ve druhé třetině zlobili modrokabátníci, kteří odskočili do vedení o dvě branky, když se ve 37. minutě prosadil podruhé v zápase Atkinson. Snížení Browna v 59. minutě na 5-4 přišlo až příliš pozdě a tak senátoři první domácí zápas nezvládli a stav série se naklonil americkým směrem

Ottawa Senators vs. Colombus Blue Jackets 4:5 (1:1, 1:3, 2:1), stav série 1:2
 18. Dzingel (Watson), 32. Brown (Stutzle), 48. Tkachuk (Brown), 59. Brown (Dzingel, Anisimov) – 8. Grigorenko (Stenlund, Gavrikov), 22. Domi (Werenski, Jones), 24. Atkinson (Nyquist), 37. Atkinson (Jenner, Texier), 56. Grigorenko (Bjorkstrand, Domi)
Střely na branku: 26:23, Vyloučení: 4:2, Využití: 1:1.

Tři otázky: Columbus Blue Jackets

Ottawa si nemohla dovolit prohrát i druhé domácí utkání, což znamenalo jediné, začít řádně od podlahy. Výsledek? Už v 5. minutě vedení o dvě branky. Do první přestávky sice snížil Nyquist, ale na začátku druhé dvacetiminutovky domácí utekli brankami Stutzleho a White na 4-1. Colombusu se ještě podařilo do druhé sirény snížit na rozdíl jediné branky, ale ve třetí třetině se už nestalo nic, a tak se série vracela do Spojených států za nerozhodného stavu 2-2.

Ottawa Senators vs. Colombus Blue Jackets 4:3 (2:1, 2:2, 0:0), stav série 2:2
3. Brown (Stutzle), 5. Dadonov (White, Chabot), 22. Stutzle (Tkachuk, Brown), 26. White (Norris, Dadonov) – 17. Nyquist (Jenner, Atkinson), 39. Domi (Grigorenko, Bjorkstrand), 40. Bjorkstrand (Roslovic, Savard)

Střely na branku: 13:23, Bez vyloučení.

Jediné slovo charakterizovalo páté utkání, kde šlo o všechno, a to opatrnost. První branka padla až ve třetí třetině, konkrétně ve 43. minutě, kdy se prosadil Nyquist. Dva slepené góly však vývoj zápasu otočily, když se trefili ve 46. minutě White a ve 49. minutě Tierney. Psychologická výhoda byla na straně hostů, přesto bylo v 52. minutě vyrovnáno, když se trefil Foligno. Rozuzlení přinesla poslední minuta, ve které se těsně před prodloužením trefil Jenner a extrémně důležitou brankou posunul blíže semifinále Colombus!

Colombus Blue Jackets vs. Ottawa Senators 3:2 (0:0 0.0, 3:2), stav série 3:2
43. Nyquist (Foligno, Bjorkstrand), 52. Foligno (Bjorkstrand, Gavrikov), 60. Jenner (Stenlund, Texier)  – 46. White (Dadonov), 49. Tierney (Dzingel, Batherson)

Střely na branku: 20:21, Vyloučení: 0:4, Využití: 1:0

Jak velký měl gól v poslední minutě vliv na psychiku hráčů Ottawy se ukázalo už v šestém utkání. Domácím nevyšel absolutně začátek a už ve 14. minutě prohrávali 3-0. Zkušený lodivod AlfaSamec pak už nastavil skvělou strategii svým svěřencům a kontroloval vývoj utkání. Colombus přidal ještě další tři branky, svému soupeři nepovolil žádnou a jako první tým západní konference postoupil do semifinále po výhře 4-2 na zápasy.

Ottawa Senators vs. Colombus Blue Jackets 0:6 (0:4, 0:2, 0:0), konečný stav série 2:4